WitchcraftRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WitchcraftRPG

„To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności...”
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Malinowa Mamba szuka...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Rose Williams
Administrator
Uczennica VI Roku
Rose Williams


Data dołączenia : 05/06/2010
Liczba postów : 80
Punkty : 127
Wiek : 29
Skąd : Swindon, Anglia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 11:17 am

~ Przydałyby się jakieś powiązania rodzinne. Rodzeństwo cioteczne, kuzynostwo etc. Dom, płeć, wiek dowolny. Ale najlepiej gdyby był Slytherin. Postać musi być czystej krwi.

~ Przyjaciółka. Z racji tego, że Jasmine Langer nie zarejestrowała się na tym serwerze, Rose została sama. Musi się komuś w końcu wyżalać, plotkować, a starszy brat nie jest za dobrym kandydatem. Wyznaję zasadę, że przyjaźń pomiędzy chłopakiem, a dziewczyną nie istnieje, ponieważ wszystko sprowadza się do jednego. Obowiązkowo musi należeć do Slytherin'u i być dziewczyną bogatą, czystej krwi. Preferuję tylko VI lub VII rok. Muszą być baardzo do siebie przywiązane, znać się od 5 lat, mieć podobne zainteresowania i charakterki.

Ktoś chętny? 8]


Ostatnio zmieniony przez Rose Williams dnia Wto Sie 31, 2010 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Psyche Kirk
Uczennica VI Roku
Psyche Kirk


Data dołączenia : 14/06/2010
Liczba postów : 24
Punkty : 28
Wiek : 30
Skąd : Wicklow, Irlandia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 1:44 pm

w sumie mogłyby być jakieś rodzinne powiązania... ale jeśli to nie wypali, to generalnie chciałabym "coś". coś fajnego, należy dodać. ;P
Powrót do góry Go down
http://green-death.myspot.pl
Rose Williams
Administrator
Uczennica VI Roku
Rose Williams


Data dołączenia : 05/06/2010
Liczba postów : 80
Punkty : 127
Wiek : 29
Skąd : Swindon, Anglia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 1:46 pm

Matka Psycha i matka Rose to siostry cioteczne? : > Wtedy one też byłby siostrami ciotecznymi.
Powrót do góry Go down
Psyche Kirk
Uczennica VI Roku
Psyche Kirk


Data dołączenia : 14/06/2010
Liczba postów : 24
Punkty : 28
Wiek : 30
Skąd : Wicklow, Irlandia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 2:00 pm

w porządku. ^ ^
Powrót do góry Go down
http://green-death.myspot.pl
Rose Williams
Administrator
Uczennica VI Roku
Rose Williams


Data dołączenia : 05/06/2010
Liczba postów : 80
Punkty : 127
Wiek : 29
Skąd : Swindon, Anglia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 2:03 pm

No to ok.
Powrót do góry Go down
Psyche Kirk
Uczennica VI Roku
Psyche Kirk


Data dołączenia : 14/06/2010
Liczba postów : 24
Punkty : 28
Wiek : 30
Skąd : Wicklow, Irlandia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 2:11 pm

wnioskuję także, że Psyche jest siostrą cioteczną Caileana, czyż nie? ;>
Powrót do góry Go down
http://green-death.myspot.pl
Rose Williams
Administrator
Uczennica VI Roku
Rose Williams


Data dołączenia : 05/06/2010
Liczba postów : 80
Punkty : 127
Wiek : 29
Skąd : Swindon, Anglia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 2:12 pm

Owszem.
Powrót do góry Go down
Psyche Kirk
Uczennica VI Roku
Psyche Kirk


Data dołączenia : 14/06/2010
Liczba postów : 24
Punkty : 28
Wiek : 30
Skąd : Wicklow, Irlandia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 2:14 pm

ołkej.
Powrót do góry Go down
http://green-death.myspot.pl
Astrid Querrien
Uczennica VI Roku
Astrid Querrien


Data dołączenia : 17/06/2010
Liczba postów : 15
Punkty : 19
Wiek : 30
Skąd : Marseille, Francja

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 7:22 pm

Pogubiłam się xD Dla mnie istnieje tylko brat-siostra, ojciec-matka, babcia-dziadek. A wszystko pozostałe to ciotki i wujkowie, a ich dzieci są dla mnie zawsze kuzynostwem xD

Ja z racji, że nie mam co robić mogę zostać jakąś tam trzecią kuzynką z czwartej linii, czy czwartą kuzynką z trzeciej linii. Lotto mi to, zresztą i tak nie dostrzegam różnicy. O ile taka piąta woda po kisielu jest Ci potrzebna ^^

PS: Sprawdziłam w Wikipedii (mm, jaka ja jestem sprytna, och ach), i to pomiędzy Rose a Psyche to już rodzeństwo cioteczno-cioteczne. Szpan .A wasze dzieci będą rodzeństwem cioteczno-cioteczno-ciotecznym. Biedne maluchy xD
,,-Siostro cioteczno-cioteczno-cioteczna, możesz mi podać cukier?
-Oczywiście, siostrzyczko cioteczno-cioteczno-cioteczna, przecież nasze matki są siostrami cioteczno-ciotecznymi! Rodzina powinna podawać sobie cukier''


OMG xD
Powrót do góry Go down
Psyche Kirk
Uczennica VI Roku
Psyche Kirk


Data dołączenia : 14/06/2010
Liczba postów : 24
Punkty : 28
Wiek : 30
Skąd : Wicklow, Irlandia

Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... EmptyNie Cze 20, 2010 7:53 pm

czepiasz się szczegółów! ;P i ja mam takie "rodzeństwo cioteczne" i po prostu tytułujemy siebie najzwyczajniej "kuzynostwem".
Powrót do góry Go down
http://green-death.myspot.pl
Sponsored content





Malinowa Mamba szuka... Empty
PisanieTemat: Re: Malinowa Mamba szuka...   Malinowa Mamba szuka... Empty

Powrót do góry Go down
 
Malinowa Mamba szuka...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kto szuka, nie błądzi?
» Dama szuka,ale czy znajdzie?
» Mademoiselle Angéle szuka...
» Prywatny detektyw vel Cukierek szuka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WitchcraftRPG :: Malinowa Mamba szuka... 2hzij2v :: ▫Szukam-
Skocz do: