WitchcraftRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WitchcraftRPG

„To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności...”
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prywatny detektyw vel Cukierek szuka

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Cadence Mistel
Uczennica VI Roku
Prefekt
Cadence Mistel


Data dołączenia : 18/06/2010
Liczba postów : 4
Punkty : 9
Wiek : 29

Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka EmptyPią Cze 18, 2010 5:59 pm

Cukierek poszukuje:

  • po pierwsze, best friend. szalonej dziewczyny która razem z Cadence tworzyłaby super zgrany team. Do wszystkiego. Do wspólnej nauki, picia, paskudzenia, rozrabiania, intrygowania, wspólnego obgadywania. Oczywiście w ich jak zawsze pojawiłyby się pewne problemy..to znaczy dziewczyny miałyby bardzo podobno gust odnośnie facetów.. i często by się o nich kłóciły. ^^


  • po drugie, Cadence potrzebuje przyjaciela. Znaliby się bardzo dobrze i dogadywaliby się bez słów. Również potrzebny do odwalania jakiś psot i innych dziwnych rzeczy. Oczywiście byłby też szpiegiem Cadence w 'męskim towarzystwie'. No ale Cukiereczek nie pozostałby mu obojętny i zawsze pomógł w sprawach sercowych <3


  • po trzecie, szukaam kogoś kto trochę mógłby zdemoralizować panienkę Mistel. W końcu wszystkie good girl gone bad.


  • po czwarte, w związku z tym, że dziewczyna ogółem jest pilną uczennicą szuka osób z którymi mogłaby trochę ponarzekać na plan zajęć, posprawdzać odpowiedzi po jakiś testach i ogółem pouczyć się razem. ^^


  • po piąte, Cukierek szuka jakiegoś chłopaka. Normalnego, miłego w którym mogłaby się zauroczyć z wzajemnością. Zobaczymy co z tego będzie. Oczywiście nie poddajemy się po jednym chłopcu


  • po szóste poszukuje oczywiście siostry! Charakter obojętnie, ale po części powinno zgadzać się z tym co napisałam ja.Imię, historia w karcie postaci. Dom najlepiej Slytherin.


  • oprócz tego zwykłych znajomych do popisania, mniej i bardziej lubianych etc.


Wszelkie zgłoszenia proszę kierować na pw.
Powrót do góry Go down
Andromeda Adler
Uczennica VI Roku
Andromeda Adler


Data dołączenia : 12/06/2010
Liczba postów : 11
Punkty : 16
Wiek : 29
Skąd : Dolina Godryka

Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka EmptySob Cze 19, 2010 2:52 pm

Andzia Cię nie lubi, bo jesteś prefektem. I lubisz jej odejmować punkty.
Powrót do góry Go down
Astrid Querrien
Uczennica VI Roku
Astrid Querrien


Data dołączenia : 17/06/2010
Liczba postów : 15
Punkty : 19
Wiek : 29
Skąd : Marseille, Francja

Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka EmptySob Cze 19, 2010 3:07 pm

Ja mogę zostać psiapsiółką. O ile Cukierek wytrzyma z kimś takim jak Blue.
Powrót do góry Go down
Psyche Kirk
Uczennica VI Roku
Psyche Kirk


Data dołączenia : 14/06/2010
Liczba postów : 24
Punkty : 28
Wiek : 29
Skąd : Wicklow, Irlandia

Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka EmptyNie Cze 20, 2010 1:41 pm

ja mogę być demoralizatorem, mrau! *.*
Powrót do góry Go down
http://green-death.myspot.pl
Cadence Mistel
Uczennica VI Roku
Prefekt
Cadence Mistel


Data dołączenia : 18/06/2010
Liczba postów : 4
Punkty : 9
Wiek : 29

Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka EmptySro Cze 23, 2010 6:37 am

okej. Cuks na pewno wytrzyma z Blue.
Psyche- bardzo sięszę że ktoś się znalazł.
Andzia- jeszcze nie wiem, czy Ci odejmę
Powrót do góry Go down
Psyche Kirk
Uczennica VI Roku
Psyche Kirk


Data dołączenia : 14/06/2010
Liczba postów : 24
Punkty : 28
Wiek : 29
Skąd : Wicklow, Irlandia

Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka EmptySro Cze 23, 2010 8:23 am

cudnie.
Powrót do góry Go down
http://green-death.myspot.pl
Andromeda Adler
Uczennica VI Roku
Andromeda Adler


Data dołączenia : 12/06/2010
Liczba postów : 11
Punkty : 16
Wiek : 29
Skąd : Dolina Godryka

Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka EmptySro Cze 23, 2010 3:06 pm

Odejmiesz. Wszystkie działania Andzi doprowadzają prefektów do szewskiej pasji.
Powrót do góry Go down
Cassidy Craft
Uczennica VII Roku
Cassidy Craft


Data dołączenia : 27/06/2010
Liczba postów : 5
Punkty : 8
Wiek : 30
Skąd : Mayo, Irlandia

Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka EmptyPon Wrz 27, 2010 8:40 pm

Cókierek? Mistel? *robi głupią minę* teraz tylko która to? <mysli> no w kazdym razie mnei wpiszesz gdzieś?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka   Prywatny detektyw vel Cukierek szuka Empty

Powrót do góry Go down
 
Prywatny detektyw vel Cukierek szuka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kto szuka, nie błądzi?
» Malinowa Mamba szuka...
» Dama szuka,ale czy znajdzie?
» Mademoiselle Angéle szuka...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WitchcraftRPG :: Prywatny detektyw vel Cukierek szuka 2hzij2v :: ▫Szukam-
Skocz do: