WitchcraftRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WitchcraftRPG

„To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności...”
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa Astronomii

Go down 
+8
Michael Wate
Christohper Tortoise
Damaris Clavier
Aleksander Torres
Marianne Mays
Astrid Querrien
Marius Sharpesworth
Mistrz Gry
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Damaris Clavier
Uczennica VII Roku
Damaris Clavier


Data dołączenia : 13/06/2010
Liczba postów : 12
Punkty : 16
Skąd : Francja.

Klasa Astronomii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Astronomii   Klasa Astronomii - Page 2 EmptyPon Paź 25, 2010 6:43 pm

Damaris nie zwracała większej uwagi na każdego kolejnego ucznia, który wchodził do sali. Ba nawet nie zwracała uwagi na nauczyciela. Usiadła na chwilę na krześle pochylając się nad ławką - jednymi słowy po raz pierwszy od początku lekcji rudowłosa usiadła poprawnie. Wyjęła jakąś kartkę i długopis po czym zaczęła pisać. Choć ruchy nadgarstka były bardzo szybkie pismo było staranne i po prostu ładne. Kiedy skończyła wstała z ławki składając kartkę na pół.
- Panie psorze, zdaje się, że to nie moja lekcja.- powiedziała z lekko złośliwym uśmieszkiem. Ruszyła do drzwi przechodząc jednak specjalnie obok ławki Alexa kładąc mu na ławce wcześniej napisaną kartkę, a jej zawartość brzmiała:"Jak chcesz choć za mną. Przez jakiś czas będę w sowiarnii. Nie martw się cała jego wściekłość skupi się na mnie. Damaris." I tyle co było ją widać.
[zt]
Powrót do góry Go down
Alice Colins
Uczennica VI Roku
Alice Colins


Data dołączenia : 24/10/2010
Liczba postów : 42
Punkty : 53
Wiek : 28
Skąd : Stany Zjednoczone

Klasa Astronomii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Astronomii   Klasa Astronomii - Page 2 EmptyPią Paź 29, 2010 4:38 pm

Weszłam i przymknęłam dokładnie drzwi.
-Panie Profesorze, proszę mi wybaczyć, jestem tutaj nowa i przepraszam za moje spóźnienie.-odchrząknęłam nerwowo i usiadłam w ławce obok Chrisa. Zwróciłam wzrok na profesora i ułożyłam równo na ławce zeszyty od astronomii. Uśmiechnęłam się do siebie i postanowiłam rozpocząć nowe życie, właśnie tutaj, w Hogwarcie.
Powrót do góry Go down
Juliet Perrault
Uczennica VI Roku
Juliet Perrault


Data dołączenia : 29/10/2010
Liczba postów : 86
Punkty : 91
Wiek : 30
Skąd : Paryż, Francja

Klasa Astronomii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Astronomii   Klasa Astronomii - Page 2 EmptySob Paź 30, 2010 12:48 pm

//Już poprawiam, poczytam...

Julka po długich namysłach postanowiła wziąć udział w najpewniej bardzo nudnej lekcji. Dzisiaj Juliet była ubrana w luźną bluzkę na krótki rękaw i spodnie, których mógł jej pozazdrościć niejeden chłopak. Były czarne i luźne. Bardzo luźne.
Julia weszła do klasy nawet nie patrząc w stronę nauczyciela. Rude włosy sięgały dziewczynie aż za łopatki. Juliet ze swoimi na kolorowo pomalowanymi oczami przeszła między rzędami ławek i usiadła gdzieś na końcu przy oknie. Nie lubiła lekcji. Miała je gdzieś. Oparła się o oparcie krzesła i wyciągnęła nogi łącząc na końcu kostki. Po chwili wyjęła gumę z dużej kieszeni spodni i zaczęła ją sobie spokojnie rzuć. Wyglądała przez okno za, którym rozciągał się malowniczy pejzaż. Poczuła się bardzo dobrze w tej klasie. Nie miała lęku wysokości.


Ostatnio zmieniony przez Juliet Perrault dnia Sob Paź 30, 2010 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cailean Williams
Prefekt Naczelny
Uczeń VII Roku
Cailean Williams


Data dołączenia : 12/06/2010
Liczba postów : 44
Punkty : 47
Wiek : 31
Skąd : Swindon

Klasa Astronomii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Astronomii   Klasa Astronomii - Page 2 EmptySob Paź 30, 2010 2:47 pm

Juliet, proponuje uważniejszą lekturę Regulaminu forum. Ze szczególnym uwzględnieniem punktu 5:

Mistrz Gry napisał:

5. Pamiętaj, że jest to gra na podstawie serii „Harry Potter” - obowiązuje więc przestrzeganie pewnych zasad (chociaż jest to XXI wiek, na terenie szkoły nie można używać komórek, elektrycznych zegarków, mp3, itd.).

Mp3 w świecie magii po prostu nie działa. W książce jest wzmianka o tym, że sprzęty tego typu wariują. Dlatego proszę o uwzględnienie tego w postach, celem zachowania klimatu.
Powrót do góry Go down
Alice Colins
Uczennica VI Roku
Alice Colins


Data dołączenia : 24/10/2010
Liczba postów : 42
Punkty : 53
Wiek : 28
Skąd : Stany Zjednoczone

Klasa Astronomii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Astronomii   Klasa Astronomii - Page 2 EmptySob Lis 20, 2010 1:41 pm

Alice spojrzała nerwowo na Christophera. Postanowiła się przesiąść. Wzięła zeszyty pod pachę, jedną ręką chwyciła uchwyt plecaka i przeniosła się do jakiejś pierwszej ławki, gdzie nikt nie siedział. O, tuż przed tablicą! Jakiż szczęśliwy traf! Postawiła plecak, a właściwie oparła go o nogę od ławki i rozpakowała się. Usiadła wygodnie i oparła się swobodnie o oparcie krzesła. Wyjęła swój smukły i mały, czarny piórnik. W sumie to był on nawet ładny... To dziwne, bo rodzice kupili go za 2 galeony i dali go Alice, ale to było wtedy kiedy Alice była mała. Malutka. Ależ nie! To nie było tak! Przecież ona go znalazła na uliczce! No, teraz to się zgadza. Był zadbany więc wzięła go. Skorzystała! Sprawdziła na wielkim, ściennym zegarze, która jest godzina. Hm... Było prawie południe.
-Panie profesorze, kiedy zacznie się lekcja?-spytała kulturalnie. Wsunęła nogi pod krzesło i splotła sobie z nich taki jakby krzyżyk. Było jej teraz wygodnie. Ziewnęła, zakrywając ręką buzię. To by nie było grzeczne, gdyby tego nie zrobiła. Ach, stary, dobry Hogwart...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa Astronomii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Astronomii   Klasa Astronomii - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa Astronomii
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Opuszczona klasa
» Klasa Zaklęć

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WitchcraftRPG :: Wieża Astronomiczna-
Skocz do: